28.05.2017

Чому корисно приймати гарячу ванну?


У результаті серії експериментів вчені встановили, що зниження цукру в крові можна добитися, якщо прийняти гарячу ванну. Також виявилося, що в цьому випадку організм інтенсивно втрачає калорії, повідомляє Поштівка.


В ефективності "методу гарячої ванни" переконалися науковці з Великобританії. В організованих ними випробуваннях взяли участь дві групи добровольців: одна займалася на тренажерах, інша приймала гарячі ванни.

Медогляди, що проводилися після таких сеансів, показали: при інтенсивних заняттях спортом і при прийнятті гарячих ванн люди втрачають практично однакову кількість калорій. За словами авторів проекту, при виконанні обох завдань випробовувані схожим чином пітніли в результаті нагрівання тіла, що й посприяло активно спаленню жиру та витраті калорій.

У той же час виявилося, що приймання гарячої ванни пов'язане з більш істотним зниженням рівня цукру в крові. Вчені наголошують на тому, що приймання гарячої ванни знижує на 10% рівень цукру в крові. Відповідно, такий метод дає можливість людям із діабетом другого типу знижувати рівень цукру.

Корейцы построят в Украине солнечную электростанцию


​Объект появится в Тернопольской области

Южнокорейские инвесторы построят в Тернопольской области солнечную электростанцию на площади более 64 га.

Проект оценили в 100 млн евро, сообщает пресс-служба Тернопольской ОГА.

Будущее предприятие трудоустроит 20-30 местных жителей.

21.05.2017

Euronews припинить мовлення українською мовою


Телевізійна служба Euronews припинить мовлення українською мовою.

Про йе йдеться на сторінці телевізіійної служби в Facebook, повідомляє Поштівка.

«Українська служба euronews прощається… Після майже 6 років нашої роботи, у неділю, 21 травня, euronews припинить мовлення українською. Дякуємо, що дивилися та читали нас. Всього найкращого! Слава Україні!» – йдеться у зверненні.

17.05.2017

Третина українців досі не мислять Росію як агресора – письменник


Таку думку в інтерв´ю журналу "Країна" висловив письменник Володимир Єшкілєв, повідомляє Рядок новин.
"Через нерозумну політику Кремля в Україні мільйони ставляться вкрай негативно до Росії. Але соціологічні опитування показують: третина населення залишаються її симпатиками. І це навіть без ОРДЛО і Криму. У нас немає грамотної соціологічної науки, яка б описувала процеси в країні і прогнозувала перспективи. Ще в 1990-х я писав про формування специфічної совкової субкультури на Сході України. Ці процеси ігнорували всі, крім політтехнологів, які їх враховували у передвиборчих кампаніях. Зрештою це вилилося 2014 року у спроби створити Новоросію і в те, що ми зараз маємо в Донецьку і Луганську. Фактично це проігнороване формування совкового культурного субстрату, який не є ні українським, ні російським".
"Оці "пєсні о главном", які нікуди не ділися. Мислення людей змінюється дуже важко. Цінності – дуже консервативна штука. Люди, які світоглядно себе позиціонують як кинуті діти Радянського Союзу, мислять світ інакше. Вони не сприймають Росію як агресора", – зауважує письменник.
Попри зміну гасел, брендів і трендів у суспільстві, його економічна основа і еліти залишаються ті самі, що 2013 року, наголошує він: "Тип паче, принципи дії – скажімо, співвідношення тіньової економіки і легальної, перерозподіл потоків, культура відкатів – залишилися абсолютно незмінні".

Українці випередили німців в скупці польської нерухомості

Poland - нерухомість

Громадяни України скуповують все більше різної нерухомості у сусідній Польщі

Про це свідчать дані Міністерства внутрішніх справ і адміністрації Польщі, повідомляє Поштівка із посиланням на Puls Biznesu.

Згідно з цими даними, в 2014-2015 роках кількість угод в даному секторі сфери нерухомості зросла на 40%, а в 2016 році – вже на 81%.

Крім того, в минулому році українці придбали 22% різних приміщень, куплених іноземцями в Польщі. Для порівняння: німці стали власниками близько 10% приміщень.

Як пише автор матеріалу Ганна Голаса, «східні сусіди Польщі купують також землю». Так, відомство в минулому році видало українцям більше сотні дозволів на придбання землі, що становить 47% всіх дозволів, отриманих іноземцями.

Видання нагадує, що згідно із законом іноземець при покупці нерухомості в Польщі повинен отримати дозвіл Міністерства внутрішніх справ і адміністрації, але це не поширюється на квартири і приміщення для ведення бізнесу.

15.05.2017

В Китаї розробили електричний сміттєвоз


 

Китайський бренд BYD представив на автошоу в Каліфорнії електричний сміттєвоз.


На одній зарядці вантажівка може долати 120 км, - повідомляє Поштівка. Згодом виробники планують цей показник підвищити.

Завод BYD вже має ліцензію на продаж спеціального транспорту в США і Канаду.

За словами автовиробників, кожен такий сміттєвоз дасть можливість економити близько $13 тис. Економії можна досягнути за рахунок зменшення витрат на обслуговування і застосування альтернативних джерел енергії.

Трамп повідомив Лаврову секретну інформацію


Під час зустрічі у Білому домі міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров отримав від президента США Дональда Трампа секретну інформацію щодо "Ісламської держави", яка невідома навіть союзникам США.


Про це повідомляє Reuters з посиланням на дані офіційних представників адміністрації президента США та авторитетне видання The Washington Post, повідомляє Поштівка.

Натомість радник президента США з питань національної безпеки Герберт Макмастер спростовує інформацію, заявивши, що це не відповідає дійсності.

"Опублікована ЗМІ інформація не є правдивою. Президент не розкривав деталі ніяких військових операцій під час зустрічі. Я був у Овальному кабінеті. Цього не відбувалося", – наголосив Герберт Макмастер.

Журналіст: Нас чекає цілий серіал за участі українського Мюнхгаузена

Порошенко сьогодні переграв не журналістів. Він переграв самого себе.

Відповіді президента і щодо футболки Мишка (вертеп), і щодо програми Марини (не знав), і щодо бізнесу (не чув) свідчать про те, що Україною керує нещира і цинічна людина. Такій людині можна поставити 10000 правильних і гострих запитань, а відповідь буде одна - СЛІПИЙ ТРАСТ.

Порошенко хоче вдруге стати президентом. Тому він і далі говоритиме на чорне біле, факти змішуватиме із емоційними акторськими паузами etc. Нас чекає цілий серіал за участі українського Мюнхгаузена.

Сергій Руденко


09.05.2017

Одразу після запровадження ринку землі ціни на неї можуть обвалитися

Згідно з висновками Інституту аграрної економіки НААНУ, одразу після запровадження ринку землі шукатимуть шляхи продажу своїх наділів близько 10% власників. Це в основному люди без спадкоємців, і ті, які перебувають у тяжкій фінансовій ситуації, а також особи, котрі  успадкували землю, і їх нічого з нею не пов'язує, - повідомляє Поштівка.

Приблизно 40% із них готові продати землю за ціною не менше тисячі доларів, а 60% – за ціною не менше семи тисяч доларів за гектар. Тобто більшість хоче одержати пристойну європейську ціну. Проте бажання – це одне, а ринкові реалії – зовсім інше. 10% – це досить серйозна пропозиція, можна сказати її надлишок, а тому, можна очікувати, що ціни впадуть до мінімальних значень, тобто дорівнюватимуть нормативній оцінці. В таких умовах треба застосовувати низку державних регуляторів, вважають вчені-економісти.

08.05.2017

Названо країни світу з найбагатшою природою: Україна – 115-а

Фахівці Всесвітнього економічного форуму оприлюднили рейтинг країн світу з найбагатшими природними ресурсами, повідомляє Поштівка.

Travel and Tourism Competitiveness Report провело дослідження, в якому експерти оцінювали 136 країн за такими критеріями: кількість об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО, кількість видів тварин, рослин та заповідних зон. Крім того, спеціалісти досліджували екологію.

Очолила рейтинг Бразилія, другу сходинку посіла Мексика, а третю – Коста-Рика. До топ-10 також увійшли Перу, Китай, Австралія, Таїланд, Танзанія, Іспанія та США, які посіли з четвертої по десяту сходинки відповідно.

Україна опинилася на 115-й позиції. На останньому місці – Молдова.